O‘tkir ichak infektsiyalari bilan kasallanishlar soni

Kod: 2.04.07.0007 · Yangilangan: 2026-09-30

O‘tkir ichak infektsiyalari bilan kasallanishlar soni
Kesim 2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
O‘zbekiston Respublikasi 115,7115,1111,4116,1124,3124,6117,9137,7123,9116,065,3107,424,2134,1118,5138,6
Qoraqalpog‘iston Respublikasi 79,776,462,581,667,053,450,563,455,153,628,645,946,7131,5152,7145,7
Nukus shahri 143,9126,612,2125,2113,887,554,999,591,087,564,3123,7168,5177,80,0462,2
Amudaryo tumani 35,614,51,45,710,120,814,714,45,711,90,00,02,08,20,06,9
Beruniy tumani 55,760,710,359,266,450,154,741,417,925,325,937,826,552,70,0100,6
Bo‘zatov tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,091,6
Qorao‘zak tumani 35,041,63,140,732,327,845,558,725,028,73,815,113,124,10,0135,2
Kegeyli tumani 54,838,66,787,268,4100,263,766,348,431,422,22,79,525,70,0156,0
Qo‘ng‘irot tumani 94,490,14,7150,3105,737,039,945,066,240,82,33,13,82,20,023,9
Qanliko‘l tumani 74,438,43,445,432,018,945,982,138,268,019,717,526,9172,50,034,8
Mo‘ynoq tumani 7,00,00,00,06,83,413,313,29,76,40,00,09,29,00,0144,1
Nukus tumani 61,2136,59,456,490,182,2107,785,849,941,228,251,360,253,40,099,2
Taxiatosh tumani 143,0119,99,90,00,00,00,08,436,253,917,721,533,327,70,0242,3
Taxtako‘pir tumani 58,240,54,377,767,267,023,140,725,25,07,52,517,327,60,087,3
To‘rtko‘l tumani 110,5137,48,8131,298,180,199,0111,7104,7136,883,4119,453,490,60,089,2
Xo‘jayli tumani 99,058,85,487,831,616,712,914,415,019,110,741,333,614,20,0127,8
Chimboy tumani 33,844,51,774,697,948,449,080,468,527,111,68,010,611,40,055,6
Shumanay tumani 47,659,51,234,237,763,431,588,265,386,67,230,128,231,40,0191,0
Ellikkala tumani 38,562,72,460,341,348,277,990,481,853,815,910,06,78,40,00,6
Andijon viloyati 0,00,00,010,011,113,28,713,014,012,17,18,99,520,818,519,8
Andijon shahri 0,00,00,05,512,14,910,816,38,68,84,319,817,010,00,033,5
Xonobod shahri 0,00,00,02,50,05,00,02,414,60,00,00,00,02,30,044,9
Oltinko‘l tumani 0,00,00,04,05,15,06,69,614,19,82,34,42,65,30,04,1
Andijon tumani 0,00,00,013,213,815,45,89,722,714,412,67,511,76,80,016,9
Baliqchi tumani 0,00,00,011,411,29,910,810,514,515,97,011,34,86,20,060,3
Bo‘ston tumani 0,00,00,00,01,57,74,50,052,112,80,01,40,00,00,05,0
Buloqboshi tumani 0,00,00,019,012,530,118,921,419,621,512,711,813,619,30,046,4
Jalaquduq tumani 0,00,00,016,937,020,614,517,519,520,915,116,514,616,50,00,0
Izboskan tumani 0,00,00,09,15,66,51,87,19,28,20,80,04,10,00,09,9
Ulug‘nor tumani 0,00,00,00,00,03,718,212,45,25,20,00,03,23,20,00,0
Qo‘rg‘ontepa tumani 0,00,00,010,711,118,96,617,19,95,75,14,15,04,90,028,4
Asaka tumani 0,00,00,03,53,112,64,36,110,814,74,93,05,35,20,03,6
Marxamat tumani 0,00,00,047,246,648,047,145,543,342,038,339,438,033,00,015,7
Shaxrixon tumani 0,00,00,03,84,98,50,75,35,95,14,41,32,92,50,023,0
Paxtaobod tumani 0,00,00,01,80,54,60,52,23,22,10,02,61,02,00,00,0
Xo‘jaobod tumani 0,00,00,05,15,027,12,98,61,95,60,00,03,58,30,017,8
Buxoro viloyati 23,318,123,418,813,519,615,517,911,213,52,01,19,864,160,283,8
Buxoro shahri 91,776,398,879,661,689,157,968,564,067,39,20,432,344,60,0154,4
Kogon shahri 39,925,210,60,010,31,73,41,70,03,30,00,00,04,70,042,5
Olot tumani 16,04,93,63,40,03,33,26,41,15,10,00,02,00,00,036,6
Buxoro tumani 7,01,53,00,70,08,713,710,20,00,60,00,00,00,00,068,7
Vobkent tumani 0,00,53,48,12,43,93,83,80,71,50,00,00,70,00,026,2
G‘ijduvon tumani 3,95,84,24,41,11,11,41,70,00,70,00,022,232,80,079,2
Kogon tumani 16,417,820,516,55,94,311,38,35,414,427,723,619,510,80,073,4
Qorako‘l tumani 9,80,02,96,92,74,75,97,11,30,64,80,60,01,20,034,2
Qorovulbozor tumani 0,07,06,818,96,20,00,00,00,05,60,00,00,00,00,039,0
Peshku tumani 11,211,111,815,811,916,114,515,51,75,80,80,00,80,00,044,6
Romitan tumani 7,73,417,48,80,06,211,419,40,70,73,50,02,00,00,087,4
Jondor tumani 0,00,00,02,05,810,74,34,91,22,30,00,03,30,00,0213,3
Shofirkon tumani 12,08,713,813,911,28,013,210,76,46,90,01,11,011,30,031,7
Jizzax viloyati 34,226,124,025,341,433,821,523,329,835,69,917,225,040,450,556,0
Jizzax shahri 51,241,034,731,884,059,430,257,271,8104,921,311,044,141,280,0208,8
Arnasoy tumani 4,92,50,00,04,82,47,00,00,02,20,04,210,95,20,030,1
Baxmal tumani 1,58,316,316,315,55,18,44,89,59,92,25,84,44,340,07,4
G‘allaorol tumani 38,332,231,331,021,848,138,419,59,229,514,338,861,673,920,06,2
Sharof Rashidov tumani 46,553,432,434,573,151,440,744,678,070,719,443,742,447,970,082,5
Do‘stlik tumani 18,18,914,113,813,812,01,68,16,34,77,74,53,00,00,011,2
Zomin tumani 38,28,416,618,434,029,318,338,418,513,42,51,87,75,90,064,0
Zarbdor tumani 22,46,83,33,311,535,419,912,224,625,07,413,15,921,060,04,1
Mirzacho‘l tumani 158,4147,8147,4163,5222,8107,060,032,451,847,515,036,48,58,360,045,8
Zafarobod tumani 0,00,02,32,34,52,212,80,00,02,10,00,00,08,80,00,0
Paxtakor tumani 17,615,812,612,618,812,513,82,818,219,22,79,419,711,040,00,0
Forish tumani 7,814,212,617,113,415,65,82,310,06,60,00,02,22,060,02,0
Yangiobod tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0135,1
Qashqadaryo viloyati 8,410,99,87,114,515,37,810,67,18,22,56,97,0140,1127,4198,5
Qarshi shahri 8,619,88,412,520,519,514,69,81,93,70,011,71,00,00,0418,4
Shahrisabz shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,00,02,90,00,00,00,00,097,1
Ko‘kdala tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0347,4
G‘uzor tumani 1,113,76,26,69,710,014,88,33,02,50,03,33,62,20,0114,6
Dehqonobod tumani 14,911,323,922,631,135,629,053,845,090,524,849,175,229,10,0122,2
Qamashi tumani 3,04,71,73,88,27,63,212,25,47,20,71,13,95,20,0110,1
Qarshi tumani 8,619,88,412,520,519,514,69,81,93,70,011,71,026,60,0388,7
Koson tumani 5,411,34,58,021,918,81,17,91,52,90,06,42,15,10,0208,6
Kitob tumani 14,114,128,013,317,115,115,917,23,14,21,50,00,00,00,0328,7
Mirishkor tumani 3,13,13,83,710,110,82,71,80,00,00,05,23,50,00,0168,4
Muborak tumani 0,01,31,33,93,88,72,53,79,510,60,01,13,47,80,0159,1
Nishon tumani 15,815,812,621,555,226,24,45,70,76,10,012,11,80,00,092,7
Kasbi tumani 1,98,70,00,610,78,35,06,52,65,20,03,62,04,50,040,9
Chiroqchi tumani 17,39,212,92,08,36,51,90,30,00,30,01,89,00,00,0271,9
Shahrisabz tumani 5,18,44,10,00,60,30,00,00,50,95,20,00,40,40,041,5
Yakkabog‘ tumani 4,27,819,56,93,012,012,08,15,95,01,50,00,00,40,064,6
Navoiy viloyati 25,914,524,613,613,919,417,217,718,121,22,74,829,689,764,480,7
Navoiy shahri 54,025,296,643,967,7111,576,880,778,651,42,35,2168,189,90,0203,1
Zarafshon shahri 0,00,00,00,00,00,019,72,12,01,81,50,06,25,20,027,4
G‘ozg‘on shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0106,3
Konimex tumani 8,50,00,00,03,30,00,00,00,00,00,00,00,02,70,016,2
Qiziltepa tumani 13,312,718,310,42,21,46,413,723,614,02,018,818,410,70,06,6
Navbahor tumani 62,443,037,827,919,323,910,80,06,69,22,70,00,94,50,0105,4
Karmana tumani 11,85,39,02,54,10,80,73,02,143,31,40,07,20,60,060,0
Nurota tumani 37,213,721,24,70,00,03,36,62,210,91,11,112,89,10,0118,2
Tomdi tumani 5,110,329,812,60,00,075,16,928,620,86,96,739,645,30,046,0
Uchquduq tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,03,43,40,00,06,045,60,05,0
Xatirchi tumani 12,16,05,87,45,14,48,115,08,914,96,15,53,50,00,074,4
Namangan viloyati 15,916,210,38,611,213,88,28,06,97,51,82,84,895,897,9126,9
Namangan shahri 9,034,022,813,816,615,715,58,910,84,50,08,619,613,40,0272,5
Davlatobod tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,63,76,10,0160,0
Mingbuloq tumani 7,50,00,00,01,80,00,00,97,412,23,21,60,80,00,012,1
Kosonsoy tumani 0,011,60,01,10,04,00,00,04,03,90,01,90,50,90,0136,8
Namangan tumani 0,00,00,00,00,50,00,00,00,00,00,00,60,53,70,090,9
Norin tumani 2,25,02,10,00,03,53,52,86,812,30,01,24,71,70,0109,6
Pop tumani 10,36,93,72,00,01,01,01,69,76,80,00,00,00,00,0136,1
To‘raqo‘rg‘on tumani 1,11,00,00,00,00,02,00,00,00,00,00,00,00,00,032,8
Uychi tumani 1,01,00,00,00,00,04,413,11,01,50,00,04,50,40,0123,4
Uchqo‘rg‘on tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,03,50,00,00,00,00,022,1
Chortoq tumani 127,886,150,458,876,787,935,750,422,344,518,20,011,223,10,078,2
Chust tumani 39,119,021,316,726,942,621,014,311,89,63,710,89,10,70,0144,5
Yangiqo‘rg‘on tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,90,00,00,91,80,076,2
Samarqand viloyati 30,721,223,319,523,621,224,627,924,227,28,917,731,2204,8156,3153,2
Samarqand shahri 69,637,956,546,841,837,250,868,357,278,025,758,969,041,870,0421,8
Kattaqo'rg'on shahar 10,27,63,94,915,82,45,94,68,05,73,51,28,35,710,052,9
Oqdaryo tumani 28,325,821,621,019,222,819,444,126,822,50,03,116,816,470,020,1
Bulung‘ur tumani 21,517,521,616,21,89,68,710,24,70,03,33,85,412,360,0182,8
Jomboy tumani 48,514,511,424,251,931,712,29,49,88,41,81,717,329,310,0143,2
Ishtixon tumani 2,40,50,91,82,22,22,62,10,82,80,00,07,47,580,074,7
Kattaqo‘rg‘on tumani 16,66,014,02,917,72,518,628,416,815,73,73,38,99,020,038,7
Qo‘shrabot tumani 8,514,115,818,718,347,844,834,930,341,30,020,519,154,120,078,3
Narpay tumani 16,415,820,216,619,912,513,19,920,211,92,56,48,79,980,033,4
Payariq tumani 15,112,020,114,715,41,712,26,48,31,20,00,724,421,030,0184,9
Pastdarg‘om tumani 54,347,927,325,945,516,926,711,711,218,29,719,035,426,420,048,5
Paxtachi tumani 20,925,626,128,930,736,332,719,10,00,00,00,09,28,370,030,8
Samarqand tumani 36,623,224,818,823,820,824,532,527,835,34,913,068,749,240,0104,6
Nurobod tumani 0,86,70,00,82,20,05,00,02,72,710,34,615,712,250,074,7
Urgut tumani 17,510,913,313,020,121,630,248,947,847,37,315,322,938,00,0251,2
Tayloq tumani 4,75,317,91052,016,533,529,423,432,822,934,746,046,463,310,089,7
Surxondaryo viloyati 41,134,749,436,941,042,935,653,144,338,619,437,349,259,863,192,7
Termiz shahri 11,430,020,513,214,042,544,625,139,059,956,594,4116,152,60,0250,3
Oltinsoy tumani 22,914,533,937,930,236,633,970,436,155,922,240,056,325,90,020,5
Angor tumani 19,434,229,516,714,710,213,214,66,53,10,00,83,71,50,042,4
Bandixon tumani 35,10,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,027,61,20,0283,5
Boysun tumani 47,256,945,428,962,061,742,669,357,826,88,417,126,122,30,048,3
Muzrabot tumani 23,937,377,752,262,786,630,849,873,228,47,118,132,013,30,021,5
Denov tumani 15,518,021,011,829,522,525,447,919,66,68,07,914,92,60,024,6
Jarqo‘rg‘on tumani 7,09,221,017,517,515,68,944,059,524,811,039,277,853,60,0206,1
Qumqo‘rg‘on tumani 62,632,341,528,757,229,833,662,435,439,121,235,346,924,50,074,5
Qiziriq tumani 39,233,244,535,946,441,835,753,551,750,638,5106,784,431,80,0315,1
Sariosiyo tumani 59,423,1176,358,674,896,579,371,873,371,514,532,574,860,90,034,8
Termiz tumani 6,921,424,015,026,517,638,432,328,74,72,48,482,212,40,0291,7
Uzun tumani 70,354,143,664,650,852,021,625,237,828,88,110,918,59,80,035,0
Sherobod tumani 58,350,744,635,950,446,028,049,881,3102,936,654,448,526,40,052,6
Sho‘rchi tumani 123,789,976,1120,346,064,944,2110,934,549,239,089,951,945,50,021,9
Sirdaryo viloyati 14,323,18,232,98,318,310,718,36,99,91,28,721,8104,5111,5146,3
Guliston shahri 20,835,35,061,85,024,811,820,67,32,00,01,014,716,70,0146,1
Shirin shahri 0,00,00,00,04,20,00,00,00,04,20,08,48,011,70,05,2
Yangiyer shahri 2,32,20,06,70,04,56,79,04,911,40,06,80,020,00,0203,4
Oqoltin tumani 14,013,94,029,82,06,04,09,92,14,00,00,06,018,60,0252,5
Boyovut tumani 13,017,14,929,39,716,25,725,214,617,92,49,735,838,80,035,0
Sayxunobod tumani 11,98,34,046,97,95,36,911,08,39,20,00,016,513,80,0204,4
Guliston tumani 16,733,010,322,510,314,17,911,96,618,01,39,017,220,30,0241,2
Sardoba tumani 12,20,59,10,53,015,20,50,53,16,10,50,00,516,80,0406,2
Mirzaobod tumani 7,745,03,868,85,120,417,528,813,721,70,01,331,327,20,0246,6
Sirdaryo tumani 9,016,29,017,08,24,511,317,84,53,04,022,438,838,70,022,8
Xovos tumani 33,739,128,220,121,725,025,722,42,18,70,020,623,523,30,025,7
Toshkent viloyati 18,015,612,613,410,413,911,114,017,08,13,94,610,2200,3156,6161,5
Nurafshon shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,08,220,86,610,612,68,80,0123,8
Olmaliq shahri 53,750,625,713,28,214,85,27,13,10,81,50,00,70,00,079,4
Angren shahri 32,111,925,631,331,537,217,010,438,022,411,539,657,7144,00,0204,9
Bekobod shahri 5,48,940,019,84,310,924,419,615,00,00,00,03,11,20,0141,5
Chirchiq shahri 2,12,120,232,710,137,043,255,497,50,00,00,00,00,00,0348,2
Ohangaron shahri 0,00,00,00,00,00,00,02,04,10,00,00,00,00,00,026,0
Yangiyo‘lshahri 0,00,00,00,00,00,00,08,128,831,97,90,00,09,20,018,2
Oqqo‘rg‘on tumani 16,39,69,613,427,92,12,06,92,92,00,03,95,74,70,0276,2
Ohangaron tumani 22,820,710,311,610,62,46,46,312,74,21,03,011,22,80,014,1
Bekobod tumani 2,111,78,317,14,69,86,26,62,60,00,03,616,822,80,0283,1
Bo‘stonliq tumani 5,32,65,98,45,85,822,537,19,70,60,00,03,52,90,0189,2
Bo‘ka tumani 18,44,519,916,618,135,411,923,211,521,124,010,328,115,90,084,2
Quyichirchiq tumani 17,223,917,022,018,08,00,07,71,95,63,75,420,622,70,0299,5
Zangiota tumani 13,67,62,00,30,04,42,50,62,60,80,00,00,96,00,0190,4
Yuqorichirchiq tumani 0,87,70,00,00,02,50,80,83,00,014,60,09,832,20,0152,6
Qibray tumani 0,54,01,00,50,54,21,44,26,11,50,00,40,40,00,0271,9
Parkent tumani 0,010,10,00,80,00,00,00,00,00,00,70,00,00,00,032,7
Piskent tumani 11,40,01,110,723,317,00,00,05,17,12,01,08,70,00,068,2
O‘rtachirchiq tumani 17,318,19,138,516,66,78,210,16,53,98,313,51,49,60,0172,9
Chinoz tumani 18,121,117,117,613,38,610,618,017,78,312,75,910,910,70,010,0
Yangiyo‘l tumani 77,759,725,29,216,737,331,750,963,748,60,00,50,00,90,072,4
Toshkent tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,60,00,90,00,00,00,00,0234,9
Farg‘ona viloyati 46,641,939,244,432,136,436,937,430,035,122,431,659,346,933,648,3
Farg‘ona shahri 78,089,883,923,718,2112,3117,0132,5112,1164,3110,8111,7195,6186,70,017,5
Qo‘qon shahri 74,867,762,814,012,428,324,617,724,824,16,316,713,610,20,04,7
Quvasoy shahri 148,7156,4181,645,417,862,969,764,141,032,523,464,660,8106,80,010,6
Marg‘ilon shahri 151,4162,7173,717,010,071,537,647,632,033,814,315,6267,053,60,048,5
Oltiariq tumani 77,567,676,619,716,431,034,732,838,840,727,223,638,437,50,02,1
Qo‘shtepa tumani 178,8228,7162,83,86,022,819,430,113,617,29,818,513,511,40,084,9
Bog‘dod tumani 28,533,441,311,910,03,61,50,52,01,00,07,21,81,70,06,2
Buvayda tumani 102,182,493,29,211,514,89,216,613,912,39,88,79,71,60,00,4
Beshariq tumani 151,5126,2127,914,714,028,929,232,035,132,721,323,747,941,20,0141,2
Quva tumani 139,9150,3217,09,54,532,634,473,310,627,249,366,971,233,50,070,0
Uchko‘prik tumani 53,229,426,79,87,47,710,57,01,84,50,91,30,02,50,06,8
Rishton tumani 141,099,9124,316,314,748,938,735,025,827,024,534,321,824,70,0165,8
So‘x tumani 227,3192,0284,922,023,00,08,20,00,00,00,085,50,00,00,0305,6
Toshloq tumani 104,257,281,49,65,937,023,322,118,78,21,023,338,620,70,063,8
O‘zbekiston tumani 70,669,888,55,14,350,151,853,145,649,336,145,537,229,30,021,4
Farg‘ona tumani 35,894,4120,511,28,628,462,725,729,537,410,733,599,783,90,068,4
Dang‘ara tumani 52,730,616,612,08,13,65,47,013,54,41,65,34,23,60,00,5
Furqat tumani 49,458,597,27,06,57,310,811,513,910,35,912,510,512,80,02,3
Yozyovon tumani 83,445,493,110,59,245,241,726,437,637,921,721,211,34,30,039,8
Xorazm viloyati 32,827,222,223,018,321,219,514,814,713,46,69,617,113,114,28,7
Urganch shahri 19,08,23,48,23,35,628,911,11,311,30,00,018,824,20,00,0
Xiva shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,027,917,611,515,529,018,50,014,9
Bog‘ot tumani 19,321,816,419,519,412,13,23,210,15,66,14,213,99,30,012,7
Gurlan tumani 83,575,384,169,146,736,736,638,333,535,219,827,323,222,90,014,9
Qo‘shko‘pir tumani 38,930,635,438,217,610,815,78,69,06,52,92,212,57,20,06,4
Urganch tumani 30,911,82,31,80,00,01,62,10,00,50,00,019,518,90,06,8
Xazorasp tumani 35,137,137,841,446,750,637,342,440,739,626,528,018,623,90,06,1
Tuproqqal’a tumani 34,518,910,324,29,916,55,80,00,011,61,80,03,510,20,09,8
Xonqa tumani 32,431,79,70,54,13,52,22,24,90,00,00,02,53,00,02,0
Xiva tumani 13,612,314,113,016,617,011,314,717,113,95,416,328,227,70,015,6
Shovot tumani 48,026,214,617,526,659,062,924,317,58,24,67,012,07,30,013,0
Yangiariq tumani 15,114,715,514,415,314,111,76,315,420,90,018,335,331,50,01,6
Yangibozor tumani 28,647,424,348,70,028,96,02,42,310,51,10,04,413,20,015,8
Toshkent shahri 1,811,61,01,315,022,724,610,39,412,10,81,612,9515,3453,9508,0
Uchtepa tumani 0,411,80,80,416,318,613,76,611,014,71,86,17,917,00,0567,6
Bektemir tumani 3,610,76,83,313,129,079,434,015,211,80,02,811,13,60,0790,7
Yunusobod tumani 0,011,90,00,09,313,15,11,36,57,90,30,34,411,40,0420,7
Mirzo Ulug‘bek tumani 2,45,61,14,611,123,463,721,26,08,90,41,10,94,00,0364,2
Mirobod tumani 5,711,30,82,37,730,942,918,99,76,60,01,414,23,30,0435,2
Shayxontoxur tumani 0,711,82,00,020,620,30,60,012,417,20,60,017,333,60,0651,1
Olmazor tumani 0,624,11,50,019,817,515,57,513,616,20,81,320,543,30,0537,4
Sirg‘ali tumani 6,08,60,01,23,622,326,219,36,815,41,00,020,113,60,01194,8
Yakkasaroy tumani 0,01,70,00,813,016,512,26,14,33,41,70,08,811,00,0317,0
Yashnobod tumani 4,96,21,44,527,454,770,828,37,912,51,75,019,19,70,0376,1
Yangihayot tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,09,68,10,0527,9
Chilonzor tumani 1,411,90,00,41,319,49,05,111,39,80,40,07,49,60,0274,3

Yuklab olish

CSVJSONXMLXLSXPDF

Metaʼmaʼlumot

Maʼlumotlar to‘plami nomi
O‘tkir ichak infektsiyalari bilan kasallanishlar soni
O‘lchov birligi
100 000 aholiga nisbatan
Davriyligi
yillik
Manba
Statistika hisoboti
Hisoblash metodikasi
https://lib.stat.uz/uz/features/turmush-darajasi-va-ijtimoiy-soha
Mas'ul boshqarma nomi
Ijtimoiy soha va barqaror rivojlanish statistikasi boshqarmasi
Mas'ul hodim FIO
Abduraxmanov Shayxali Sagdullayevich
Aloqa uchun
+99 871 202 80 69
Birlamchi ma'lumot manbasi
O‘zbekiston Respublikasi Sanitariya-epidemiologik osoyishtalik va jamoat salomatligi xizmati tomonidan taqdim etgan ma`lumotlar
Hisoblash metodikasi (qisqacha)
Sogʻliqni saqlash vazirligi tomonidan bir yilda bir marotaba taqdim etiladi. Maʼmuriy maʼlumotlar asosida shakllantiriladi.