Virusli gepatit bilan kasallanishlar soni

Kod: 2.04.07.0010 · Yangilangan: 2026-09-30

Virusli gepatit bilan kasallanishlar soni
Kesim 2010201120122013201420152016201720182019202020212022202320242025
O‘zbekiston Respublikasi 108,0111,199,1138,0123,382,3119,799,194,081,233,622,682,6160,9149,660,3
Qoraqalpog‘iston Respublikasi 61,1161,280,270,781,689,892,771,680,257,215,65,413,32575796752,895654912483,649,1
Nukus shahri 55,0193,8120,867,883,790,8125,777,975,272,817,66,841,041347626391,92478442880,018,7
Amudaryo tumani 13,912,710,912,517,335,125,065,748,031,06,11,50,015,96833430920,07,4
Beruniy tumani 22,9151,755,7101,173,421,317,153,162,529,11,61,013,782542113381,79528096430,028,9
Bo‘zatov tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,09,30,00,073,24330510410,027,5
Qorao‘zak tumani 164,0212,167,820,3133,1131,2100,866,586,544,15,73,89,363295880155,68962316690,042,0
Kegeyli tumani 22,466,0102,269,368,4141,0114,666,350,637,012,51,42,724795640394,70850076440,018,5
Qo‘ng‘irot tumani 156,3124,571,3111,5117,491,283,151,455,242,38,55,49,077155824523,94026902880,025,4
Qanliko‘l tumani 97,092,547,434,6294,233,616,722,664,456,09,95,828,8461538462102,36578707920,011,0
Mo‘ynoq tumani 115,8115,877,2469,2231,3498,373,36,622,725,73,26,29,1743119266111,31837053970,020,6
Nukus tumani 70,6254,2155,4130,9108,1140,079,1270,4172,647,326,29,915,533980582595,40346123760,061,3
Taxiatosh tumani 86,2260,8330,20,00,00,00,05,647,3171,346,44,07,989347536689,6234497120,096,7
Taxtako‘pir tumani 149,350,612,723,315,5108,2187,248,315,12,52,55,02,469135802515,0776498970,020,6
To‘rtko‘l tumani 75,7152,080,276,767,5180,0191,0117,2174,9112,841,511,68,20793433657,62745705070,0145,1
Xo‘jayli tumani 57,3253,990,159,852,346,456,450,754,341,57,40,08,807045636537,185015230,028,3
Chimboy tumani 32,9323,091,944,765,643,8112,453,6106,349,827,722,112,313104661481,21135911140,034,2
Shumanay tumani 33,7360,877,394,9231,6169,851,95,59,11,81,81,81,76056338031,74504842510,044,3
Ellikkala tumani 36,378,633,343,664,153,8123,4126,1113,262,212,10,60,61236987149,62863556220,0119,7
Andijon viloyati 138,5135,1130,7137,6134,5100,8110,9113,1101,675,731,011,517,667,369,345,6
Andijon shahri 235,4225,692,3236,2229,296,5101,6128,4139,9114,526,05,129,3137,30,065,3
Xonobod shahri 181,2170,319,6182,7172,920,2117,696,0109,669,611,811,69,231,70,027,8
Oltinko‘l tumani 150,214,2142,4154,9119,5112,8132,9186,6126,072,318,710,019,5100,30,073,2
Andijon tumani 140,0170,0133,0157,4191,9140,5164,8168,7167,2107,039,73,411,651,00,042,6
Baliqchi tumani 98,391,280,1100,7107,5149,9142,0147,6130,1106,429,14,99,449,50,033,8
Bo‘ston tumani 70,151,453,077,754,957,165,172,270,961,222,312,311,7845,20,034,8
Buloqboshi tumani 140,1110,172,1147,7112,978,185,062,959,046,721,87,66,830,60,018,4
Jalaquduq tumani 135,0142,0121,0136,1130,4123,4102,896,995,576,431,48,56,842,80,011,3
Izboskan tumani 113,1122,299,8126,6144,1112,5190,1181,5107,469,626,615,811,458,90,046,1
Ulug‘nor tumani 20,333,319,522,847,342,652,842,750,743,015,26,66,551,30,017,1
Qo‘rg‘ontepa tumani 143,0147,0112,2159,8137,6115,0115,1113,6107,851,724,26,47,030,50,028,4
Asaka tumani 152,4131,6111,5153,3136,5112,2108,099,683,060,135,925,323,163,50,073,7
Marxamat tumani 85,583,779,788,688,080,078,679,077,673,462,217,147,6139,70,051,7
Shaxrixon tumani 51,350,947,661,860,160,457,165,861,554,240,723,422,822,50,036,8
Paxtaobod tumani 69,167,562,875,493,985,8116,571,165,056,430,37,77,551,20,042,0
Xo‘jaobod tumani 99,592,387,6104,998,480,368,164,669,460,721,99,915,372,60,039,7
Buxoro viloyati 81,3103,859,0127,090,939,438,523,940,140,618,05,17,556,4122,546,1
Buxoro shahri 131,0144,085,9118,7130,458,856,831,962,172,722,87,116,731,60,043,6
Kogon shahri 221,0282,4136,4186,7189,728,918,511,715,018,14,98,03,26,20,013,7
Olot tumani 162,4168,321,658,050,380,087,338,246,0130,555,95,91,075,30,016,9
Buxoro tumani 117,6149,490,8294,2173,114,729,410,951,338,78,92,37,519,30,041,4
Vobkent tumani 41,928,622,937,318,315,615,311,335,025,61,41,40,77,50,011,8
G‘ijduvon tumani 23,834,731,036,421,413,712,420,327,415,512,77,18,631,60,097,1
Kogon tumani 104,7150,591,6162,2206,647,626,815,226,930,217,63,76,120,40,029,8
Qorako‘l tumani 116,1112,9132,5318,7182,9107,9105,232,836,045,324,810,814,2424,20,0117,5
Qorovulbozor tumani 147,9258,734,2371,4136,417,946,774,5207,589,021,70,020,676,00,053,6
Peshku tumani 46,795,648,1101,411,910,710,512,921,220,04,02,46,23,90,035,7
Romitan tumani 71,187,541,569,070,839,512,211,216,922,013,22,10,77,30,018,1
Jondor tumani 28,225,89,1107,788,923,427,821,226,238,63,40,00,00,00,014,2
Shofirkon tumani 29,293,548,6103,155,446,052,847,963,036,844,711,67,627,00,023,8
Jizzax viloyati 103,696,376,7151,299,763,04107,877,576,36,631,620,433,2559,7864,924,2
Jizzax shahri 124,6125,394,2283,0154,285,84160,2147,9174,9119,829,616,513,7279,680,018,3
Arnasoy tumani 73,2115,422,236,328,725,96111,859,352,228,719,631,538,2239,00,016,1
Baxmal tumani 43,559,233,391,043,126,6463,0106,089,146,214,011,540,9522,940,038,1
G‘allaorol tumani 123,5155,4208,0283,1113,129,44104,760,466,472,028,114,852,08147,840,056,6
Sharof Rashidov tumani 39,744,535,175,268,441,8254,812,074,744,127,124,822,427,690,028,6
Do‘stlik tumani 182,8184,0114,4204,0111,296,86278,8170,6104,285,830,619,520,7244,280,012,6
Zomin tumani 123,7115,598,7123,7118,3135,899,543,345,560,874,442,034,2279,650,018,3
Zarbdor tumani 180,6119,062,3167,293,428,44126,948,646,760,740,220,280,2458,50,07,2
Mirzacho‘l tumani 156,0191,784,2175,3194,180,94238,095,0129,685,266,325,723,3225,080,03,5
Zafarobod tumani 70,874,537,0133,372,632,55125,6149,067,264,26,116,240,3226,40,01,8
Paxtakor tumani 56,061,670,7135,090,588,35117,8130,657,498,69,418,852,1759,340,024,1
Forish tumani 22,138,78,825,625,220,2335,958,722,27,72,25,45,46,180,06,0
Yangiobod tumani 382,1208,9122,2255,9425,2196,56524,1227,573,2267,986,63,628,055,520,013,2
Qashqadaryo viloyati 75,154,759,7111,152,541,9108,4117,5121,764,224,242,0249,3220,1126,679,1
Qarshi shahri 117,6124,8119,7300,4128,653,7129,9164,0150,892,515,441,0189,8190,30,062,9
Shahrisabz shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,0197,071,420,418,178,9117,30,025,8
Ko‘kdala tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,0249,3126,90,0176,5
G‘uzor tumani 78,279,278,090,390,179,3119,5134,0136,989,410,417,2240,5339,20,052,7
Dehqonobod tumani 50,236,441,497,233,412,676,5141,7173,2105,116,110,6220,4254,10,048,0
Qamashi tumani 22,120,823,734,114,012,424,558,129,013,211,128,172,948,70,053,4
Qarshi tumani 82,663,069,4131,455,760,1119,7130,4137,460,814,032,4187,2254,60,041,0
Koson tumani 78,954,440,958,436,028,0141,0137,2130,922,611,573,7469,5228,00,070,6
Kitob tumani 185,125,321,784,727,653,1112,2137,382,473,349,212,9105,3153,90,085,0
Mirishkor tumani 56,563,945,865,676,448,883,152,3114,271,122,013,1215,1169,20,047,2
Muborak tumani 98,199,154,9307,245,536,2248,4147,0276,940,135,4250,0473,4150,10,058,2
Nishon tumani 9,18,05,515,39,79,520,419,150,422,219,023,662,5126,50,026,1
Kasbi tumani 81,737,259,6111,936,068,0119,3109,993,935,55,814,6281,6246,70,011,4
Chiroqchi tumani 50,943,742,5110,949,141,4114,1115,292,280,868,7100,2727,8440,10,0307,5
Shahrisabz tumani 82,970,673,288,248,430,286,8115,5195,591,211,211,5124,0139,20,064,3
Yakkabog‘ tumani 35,334,191,2110,768,547,9160,1136,9119,981,017,313,7277,2402,60,062,2
Navoiy viloyati 92,697,1104,5208,3195,885,8107,469,9114,690,725,06,722,593,5239,594,0
Navoiy shahri 266,4249,7223,1450,3474,1172,7228,9211,4161,2110,822,53,713,8105,40,0186,5
Zarafshon shahri 40,50,0224,10,063,00,0109,666,3246,3115,930,99,117,3132,90,041,6
G‘ozg‘on shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,011,2199,80,031,9
Konimex tumani 99,5156,2236,6236,3283,9125,1166,910,0109,230,40,08,32,7197,00,0167,4
Qiziltepa tumani 73,656,459,687,7148,2101,151,216,441,126,05,91,93,817,60,045,2
Navbahor tumani 26,386,191,3211,0179,8152,6124,349,1115,975,126,18,898,4306,80,0130,5
Karmana tumani 47,153,339,657,345,529,921,721,775,063,528,217,721,722,80,018,8
Nurota tumani 69,346,0155,7383,1350,345,8172,8157,384,2304,477,68,529,1179,20,0163,1
Tomdi tumani 35,315,559,7461,6112,847,56,820,6107,497,10,06,70,0168,30,0151,0
Uchquduq tumani 87,6195,7164,2345,7136,872,897,135,4162,7182,526,00,00,053,60,0339,3
Xatirchi tumani 10,373,180,0153,7112,556,989,440,8143,445,217,82,08,59,30,022,5
Namangan viloyati 195,1172,5152,6153,2148,0138,1146,8180,8147,5122,036,710,937,5746306975198,4748807641432,6142,1
Namangan shahri 391,8361,3305,3281,4293,2244,0261,0296,7235,2165,735,519,564,4422800208333,48438897990,0179,9
Davlatobod tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,015,858,7615604106213,45318106670,0116,2
Mingbuloq tumani 220,1182,8140,0216,7120,589,094,8334,5204,4164,423,11,616,7723835082187,14958599050,0127,6
Kosonsoy tumani 225,7198,8175,0126,8123,5118,9126,1118,4123,1135,1100,225,885,4237661777377,76725895720,0309,7
Namangan tumani 95,293,681,496,4121,0171,9183,8119,592,077,525,81,181,6171069456128,86597938140,0169,2
Norin tumani 127,6113,2102,193,892,289,395,793,178,974,629,510,234,8489681161111,25714812770,092,4
Pop tumani 115,382,573,872,869,961,765,4138,6121,3120,135,53,17,1850048948143,22273604810,076,5
To‘raqo‘rg‘on tumani 98,7104,4110,1177,0166,2151,7160,8393,5162,6154,145,64,426,5506432107139,63915874880,0105,1
Uychi tumani 146,9143,7140,5133,9131,3125,9133,9119,2175,8115,127,38,320,7086872943237,92987565810,0122,5
Uchqo‘rg‘on tumani 190,194,988,587,250,746,247,152,756,450,634,610,310,667325420873,59172204630,046,8
Chortoq tumani 152,2147,1126,6123,3129,1130,9138,9137,2113,6105,532,84,58,731972115972,11432327820,0109,8
Chust tumani 180,9157,0122,9121,5123,1119,2125,1123,291,387,214,54,112,7501302335200,071656870,0151,0
Yangiqo‘rg‘on tumani 109,3109,5139,6131,7109,4108,3118,3103,2137,5121,135,419,425,5801850594146,64705465370,0159,0
Samarqand viloyati 89,588,392,7116,0123,172,8109,3105,8129,3115,049,758,4203,0363,09247,1103,8
Samarqand shahri 106,6101,0134,21498,0223,183,6149,7162,9161,8127,143,426,788,5179,80,089,5
Kattaqo'rg'on shahar 68,8106,0127,0138,6142,573,11466,592,9119,6134,031,19,752,6205,50,037,3
Oqdaryo tumani 82,477,678,3106,8122,460,298,7104,399,586,279,945,8152,4431,90,042,4
Bulung‘ur tumani 118,2105,4108,9119,064,663,9104,7113,993,9128,633,566,3192,6290,50,084,7
Jomboy tumani 134,1144,3110,6164,5128,868,8109,391,789,594,972,391,0304,1622,50,0128,9
Ishtixon tumani 37,861,334,172,380,853,764,5160,7145,4152,256,174,6213,4254,40,0103,1
Kattaqo‘rg‘on tumani 51,790,972,869,9146,282,6156,9134,5139,9140,520,46,994,4248,80,039,0
Qo‘shrabot tumani 62,275,495,9196,2140,288,3165,187,8149,1103,729,260,8473,4333,60,0128,4
Narpay tumani 119,661,061,366,6135,2124,7155,792,2126,3162,039,68,962,2472,80,040,3
Payariq tumani 137,6149,7142,5186,9266,710,9177,8135,7175,1112,291,5121,2474,0502,80,0125,7
Pastdarg‘om tumani 29,837,872,743,960,927,135,065,3208,6117,037,929,9152,8538,40,0118,9
Paxtachi tumani 85,571,570,7152,3104,6126,7149,6153,9142,379,921,221,2111,8222,10,0196,6
Samarqand tumani 83,468,982,4100,4102,468,464,968,882,196,623,814,978,3244,00,0121,3
Nurobod tumani 42,749,551,747,850,543,052,752,457,6134,735,728,5104,4340,50,064,6
Urgut tumani 82,178,583,7127,965,654,077,073,3103,198,590,4162,8446,7578,70,0145,0
Tayloq tumani 126,2103,8106,4127,488,866,976,680,872,561,731,357,5107,0217,50,0135,6
Surxondaryo viloyati 56,6101,9131,6195,067,755,4180,582,966,8105,357,827,4217,4794907417367,7573741013115,528,9
Termiz shahri 108,8210,8293,6434,3161,0133,6634,5114,481,6165,677,436,9131,1348539244320,8504417740,024,3
Oltinsoy tumani 10,345,8116,1169,636,821,5104,742,317,426,225,119,5184,731756372753,3178226940,033,1
Angor tumani 41,8124,4234,3241,9103,2139,3140,7144,0105,9172,652,611,4152,0799165051197,11436296890,04,7
Bandixon tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,118,0423,9945808977665,10266766630,019,7
Boysun tumani 99,7127,0197,4402,4114,420,2220,5191,2145,8130,9101,523,1216,923387368693,10521023920,033,5
Muzrabot tumani 39,139,971,8114,540,757,0160,245,363,4169,898,762,6158,0327645516180,15613531730,094,1
Denov tumani 54,7105,5122,1164,745,029,8138,881,865,043,435,816,3177,7994871169488,21746587410,025,9
Jarqo‘rg‘on tumani 80,6143,7154,1260,5113,3129,0226,196,359,0120,658,021,2453,0370926915612,97485032010,063,3
Qumqo‘rg‘on tumani 30,775,845,6145,887,542,3110,0128,478,659,046,136,1272,9051600335439,50748575130,015,9
Qiziriq tumani 17,046,3122,9122,326,633,097,141,845,3140,934,522,6385,6904312473651,3623004210,025,0
Sariosiyo tumani 109,7112,8112,5112,642,230,4100,645,236,455,660,952,3113,6042258855188,64791564810,026,3
Termiz tumani 41,450,7130,2173,5100,771,2198,462,940,489,439,519,1115,9265204209408,25260272930,09,0
Uzun tumani 48,7110,4119,4228,154,138,0194,080,5114,7236,549,631,4164,9851233753471,95685586580,032,4
Sherobod tumani 73,791,6123,0139,645,754,8186,455,555,572,280,112,4215,2140154871232,59002706780,012,0
Sho‘rchi tumani 33,6116,589,3157,238,725,4124,666,456,2138,887,225,4204,2390110532112,78007430750,010,6
Sirdaryo viloyati 166,9183,0108,4237,2170,2107,5199,4123,8117,8102,938,718,543,1372504385152,0629423955152,547,7
Guliston shahri 250,3294,7136,5271,3346,5142,9245,2141,2158,3135,041,28,99,6326740303109,78786751020,026,1
Shirin shahri 157,671,971,0108,697,199,3108,554,389,960,521,68,45,25154920758,44307644350,025,8
Yangiyer shahri 242,2243,187,4369,5101,684,3126,463,579,386,255,013,619,882911742255,41365907830,020,1
Oqoltin tumani 95,279,263,1261,756,1208,5335,1189,193,7120,845,816,037,0315508814168,97537787350,024,5
Boyovut tumani 123,2111,985,697,866,770,2139,3101,8100,696,730,38,117,7602063273123,068202160,029,4
Sayxunobod tumani 148,2133,6108,9150,5130,3149,3188,3146,5142,3127,583,117,123,7369446804117,73399631770,0111,1
Guliston tumani 92,991,187,6118,1178,195,5160,791,9105,5101,536,011,515,7819980009105,08324365390,078,4
Sardoba tumani 197,1285,2138,6327,6246,6145,3329,7161,4205,193,09,51,5166,9375741335350,06227069240,022,3
Mirzaobod tumani 142,9145,0115,8284,8175,088,5190,4132,3110,1141,162,43,89,0801779715171,04427714360,034,9
Sirdaryo tumani 205,5272,7141,1297,5170,9106,9202,6153,7112,879,128,664,3118,6616178794174,37452615620,089,1
Xovos tumani 176,4178,2101,2324,5221,650,9171,379,577,578,123,114,18,0805632153106,41208841320,021,0
Toshkent viloyati 154,6135,7114,6144,4186,4106,0130,2113,3123,167,635,512,635,6332311397127,1679717841172,463,7
Nurafshon shahri 0,00,00,00,00,00,00,030,830,827,730,614,827,219430485827,530,015,5
Olmaliq shahri 207,6134,1134,9270,6398,3160,2109,160,2131,452,020,313,332,6651818857111,39571020090,041,3
Angren shahri 127,398,7160,0224,0222,684,7125,9134,8227,262,513,62,620,403047632474,20961099440,0220,5
Bekobod shahri 262,4197,7106,6106,5143,588,199,763,154,793,238,412,631,407692790976,95115574720,036,6
Chirchiq shahri 182,8126,0104,581,0111,577,9157,6158,483,963,035,79,335,3110,74727471910,013,6
Ohangaron shahri 0,00,00,00,00,00,00,095,6260,487,831,227,133,391,850,051,9
Yangiyo‘lshahri 0,00,00,00,00,00,00,0161,3115,2142,053,911,471,7780622316112,44873660540,023,8
Oqqo‘rg‘on tumani 130,1136,980,2161,3244,6114,6139,099,2129,169,9108,612,523,5449237144394,40726756140,067,1
Ohangaron tumani 167,3158,4135,2149,3276,3138,592,0102,6131,735,410,41,027,1413596885213,21764814470,066,8
Bekobod tumani 191,8130,766,192,0264,3171,9130,255,8127,5127,383,530,027,622318833692,31562352010,0266,0
Bo‘stonliq tumani 102,899,7111,5169,3109,254,379,7102,167,642,916,16,525,550200336859,63302752290,028,0
Bo‘ka tumani 124,197,0104,2138,4158,1214,2150,167,0160,779,755,248,222,6555420143397,89607712360,089,3
Quyichirchiq tumani 164,5180,5135,7166,3151,0160,0185,9112,3136,1112,2114,516,352,9143236384363,56326962240,097,0
Zangiota tumani 170,6136,8122,2103,8155,168,6136,4204,0131,535,323,010,330,576713322867,44202050790,032,6
Yuqorichirchiq tumani 154,9216,0152,6175,4211,876,0106,178,999,744,313,96,128,1289995921120,42010194660,09,1
Qibray tumani 68,062,656,657,769,726,770,078,171,539,813,38,611,693757204219,19678675320,010,5
Parkent tumani 189,8163,692,796,291,275,262,458,941,427,920,97,758,9626379757156,98229967690,034,9
Piskent tumani 116,4103,992,684,389,177,465,258,7136,563,325,23,918,407820417250,5725190840,050,9
O‘rtachirchiq tumani 105,0121,6127,3161,4174,794,974,864,289,454,129,211,127,589524469850,12083928380,014,8
Chinoz tumani 120,1140,570,7140,3199,8171,6281,0115,1111,6128,848,45,941,4436947417127,17584369450,085,7
Yangiyo‘l tumani 250,4204,1190,7235,5293,2157,5231,6209,0244,3117,644,08,085,4200458773183,45173614140,053,0
Toshkent tumani 0,00,00,00,00,00,00,0221,6120,844,019,222,543,794304164356,36077290210,024,2
Farg‘ona viloyati 128,6129,5109,9133,5150,3114,2125,5103,293,491,036,115,428,2063605595130,2739467212101,945,9
Farg‘ona shahri 279,9287,6240,6244,5309,6173,7152,9118,6131,188,152,48,922,371770453576,30256192530,019,9
Qo‘qon shahri 184,0182,5127,9178,1234,2114,2231,8215,6162,7141,451,429,938,6474894288104,22488406870,097,0
Quvasoy shahri 111,5107,2194,2177,9134,1126,9124,347,284,332,522,48,38,250569805159,21480899260,026,9
Marg‘ilon shahri 118,0136,7154,7212,7189,0143,898,994,471,561,923,87,633,2759323547,08518359160,022,7
Oltiariq tumani 102,4107,0103,893,798,296,995,588,881,966,738,117,828,699983335572,38508867170,037,0
Qo‘shtepa tumani 178,2117,8109,6170,5157,2115,1132,262,567,163,549,710,336,444240312390,8592619660,037,6
Bog‘dod tumani 100,098,490,0102,590,989,8161,8147,6135,7131,246,920,321,5539045558198,66214134620,088,1
Buvayda tumani 76,374,863,098,198,793,1122,290,066,465,033,318,216,492508595138,50287969450,030,9
Beshariq tumani 100,1119,782,1102,3107,571,972,249,468,8138,461,718,963,9817543188317,35916390520,057,4
Quva tumani 136,8174,4186,4185,5253,5175,1145,8156,1159,6125,379,920,028,247166577217,26998772280,047,7
Uchko‘prik tumani 66,055,733,385,7117,792,3137,1134,877,7137,932,918,117,6624206768214,19967027230,057,3
Rishton tumani 129,7117,3109,7104,678,176,190,995,288,6105,157,420,835,521959675587,57913566850,056,9
So‘x tumani 203,3130,6113,3155,9136,695,1130,061,852,6178,397,67,426,8951943178676,94758181290,019,5
Toshloq tumani 93,291,668,994,2100,193,770,963,158,956,741,721,931,482541499796,24910206630,054,5
O‘zbekiston tumani 113,899,693,6121,4151,6106,3134,8133,7101,675,624,23,613,197518866561,79392518180,021,8
Farg‘ona tumani 95,689,078,981,157,677,375,952,049,645,634,715,729,9613785518141,15732398930,034,6
Dang‘ara tumani 100,0125,191,197,8101,155,2102,694,980,068,120,25,838,343356882135,30156884330,076,0
Furqat tumani 109,0117,182,391,380,071,4123,179,570,470,513,413,37,261285247535,30223527340,013,0
Yozyovon tumani 96,590,852,3258,5304,4362,7143,950,966,756,437,917,715,6727529191117,35882675440,022,7
Xorazm viloyati 69,181,667,271,759,249,554,450,846,435,810,04,24,322,935,816,6
Urganch shahri 74,9111,4101,6132,490,252,872,760,650,629,43,23,35,521,10,024,2
Xiva shahri 0,00,00,00,00,00,00,00,089,654,08,41,91,09,30,013,9
Bog‘ot tumani 55,057,650,043,354,255,551,829,129,263,227,15,58,534,00,022,1
Gurlan tumani 88,2116,557,181,493,651,038,837,739,334,52,12,03,39,80,037,8
Qo‘shko‘pir tumani 69,469,730,740,335,936,448,426,526,631,38,11,72,831,80,016,0
Urganch tumani 51,850,040,239,436,735,733,724,326,420,45,02,41,027,70,017,6
Xazorasp tumani 41,149,361,856,856,155,772,172,469,357,917,715,814,79,80,09,9
Tuproqqal’a tumani 10,831,624,854,519,929,029,07,79,83,90,01,80,01,70,035,9
Xonqa tumani 88,567,387,243,844,943,336,632,644,441,915,59,51,58,20,015,7
Xiva tumani 85,682,273,569,471,467,268,666,158,655,09,51,40,022,60,016,3
Shovot tumani 32,5137,153,6116,934,632,555,363,132,614,09,70,54,240,90,01,1
Yangiariq tumani 87,884,282,081,478,674,363,250,028,217,32,70,90,920,80,07,9
Yangibozor tumani 148,7125,2170,3137,399,850,472,8155,5146,140,06,92,37,856,40,05,3
Toshkent shahri 81,986,484,4157,6173,570,1134,6128,895,562,532,228,043,667,064,512,9
Uchtepa tumani 91,6110,798,1229,2271,1107,2182,5165,6137,474,839,929,144,577,30,013,9
Bektemir tumani 136,2157,191,8267,9166,777,4219,0179,0172,779,437,213,881,595,00,013,2
Yunusobod tumani 71,091,590,6158,8189,162,3112,2115,183,757,228,343,532,865,90,010,8
Mirzo Ulug‘bek tumani 76,375,683,0190,1174,251,798,885,478,843,224,822,130,853,50,010,3
Mirobod tumani 192,5183,5173,4252,2211,670,396,5107,383,354,830,315,423,036,10,07,7
Shayxontoxur tumani 60,160,346,893,4120,852,8118,0146,582,164,140,630,743,163,20,020,2
Olmazor tumani 67,460,275,5144,7162,571,7155,4159,6118,578,333,430,752,384,00,019,0
Sirg‘ali tumani 87,185,977,4140,7149,276,6199,3123,486,578,636,318,150,6109,00,018,2
Yakkasaroy tumani 75,971,264,3104,2146,155,781,778,751,930,220,115,621,538,60,04,2
Yashnobod tumani 92,790,285,7190,4186,994,3151,2153,8127,573,721,524,746,666,00,09,6
Yangihayot tumani 0,00,00,00,00,00,00,00,00,00,00,014,930,677,60,011,3
Chilonzor tumani 74,978,986,6147,3177,863,8118,7118,671,844,332,219,632,747,80,07,9

Yuklab olish

CSVJSONXMLXLSXPDF

Metaʼmaʼlumot

Ma'lumotlar to'plami nomi
Virusli gepatit bilan kasallanishlar soni
Davriyligi
yillik
O‘lchov birligi
100 000 aholiga nisbatan
Klassifikatorlar
O‘zbekiston Respublikasi maʼmuriy-hududiy tuzilmalarini (obʼektlarini) belgilash tizimi idoraviy tasniflagichi (MHOBT)
Hisoblash metodikasi
https://lib.stat.uz/uz/features/turmush-darajasi-va-ijtimoiy-soha
Rasmiy statistika tayyorlovchi
O‘zbekiston Respublikasi Milliy statistika qo‘mitasi
Mas'ul boshqarma nomi
Ijtimoiy soha va barqaror rivojlanish statistikasi boshqarmasi
Mas'ul hodim FIO
Abduraxmanov Shayxali Sagdullayevich
Telefon raqami:
99 871 202 80 69
Elektron pochta
ijtimoiy_soha@stat.uz
Birlamchi ma'lumot manbasi
O‘zbekiston Respublikasi Sanitariya-epidemiologik osoyishtalik va jamoat salomatligi xizmati tomonidan taqdim etgan ma`lumotlar
Hisoblash metodikasi (qisqacha)
Sogʻliqni saqlash vazirligi tomonidan bir yilda bir marotaba taqdim etiladi. Maʼmuriy maʼlumotlar asosida shakllantiriladi.