Dermato-venerologlar soni

Kod: 2.04.07.0009 · Yangilangan: 2025-10-31

Dermato-venerologlar soni
Kesim 2012201320142015201620172018201920202021202220232024
O‘zbekiston Respublikasi 1171.01174.01183.01211.01200.01086.01250.01299.01363.01353.01323.01328.01176.0
Qoraqalpog‘iston Respublikasi 9.053.054.059.060.061.057.065.068.069.071.076.054.0
Andijon viloyati 72.070.081.083.076.077.085.092.091.086.065.073.080.0
Buxoro viloyati 78.074.071.075.070.073.074.073.067.066.076.077.077.0
Jizzax viloyati 7.029.029.029.023.027.027.027.022.023.030.027.027.0
Qashqadaryo viloyati 67.056.058.058.059.058.062.065.057.057.058.057.054.0
Navoiy viloyati 35.037.035.036.039.043.042.041.041.041.041.044.037.0
Namangan viloyati 48.046.047.049.053.048.047.045.042.043.042.041.042.0
Samarqand viloyati 94.0120.0116.0106.0103.097.0111.0121.0128.0120.0132.0134.0108.0
Surxondaryo viloyati 40.040.035.040.050.041.043.042.046.050.050.053.045.0
Sirdaryo viloyati 19.019.020.022.023.021.020.020.019.019.017.021.023.0
Toshkent viloyati 88.073.075.070.072.083.081.088.090.090.083.078.063.0
Farg‘ona viloyati 75.073.070.070.074.079.083.088.089.083.087.091.077.0
Xorazm viloyati 48.054.055.055.057.056.058.062.062.059.064.065.066.0
Toshkent shahri 404.0180.0385.0397.0380.0275.0413.0421.0492.0530.0469.0447.0410.0

Yuklab olish

CSVJSONXMLXLSXPDF

Metaʼmaʼlumot

Ma'lumotlar to'plami nomi
Dermato-venerologlar soni
Davriyligi
yillik
O‘lchov birligi
ming birlik
Klassifikatorlar
O‘zbekiston Respublikasi maʼmuriy-hududiy tuzilmalarini (obʼektlarini) belgilash tizimi idoraviy tasniflagichi (MHOBT)
Hisoblash metodikasi
https://lib.stat.uz/uz/features/turmush-darajasi-va-ijtimoiy-soha
Rasmiy statistika tayyorlovchi
O‘zbekiston Respublikasi Milliy statistika qo‘mitasi
Mas'ul boshqarma nomi
Ijtimoiy soha va barqaror rivojlanish statistikasi boshqarmasi
Mas'ul hodim FIO
Abduraxmanov Shayxali Sagdullayevich
Telefon raqami:
99 871 202 80 69
Elektron pochta
ijtimoiy_soha@stat.uz
Birlamchi ma'lumot manbasi
Statistika hisoboti
Izoh
Hududlar kesimida taqsimlanmaydigan ma'lumotlarni qo‘shgan holda
Hisoblash metodikasi (qisqacha)
Sogʻliqni saqlash vazirligi tomonidan bir yilda bir marotaba taqdim etiladi. Maʼmuriy maʼlumotlar asosida shakllantiriladi.