Grippga o‘xshash kasalliklar bilan kasallanish

Kod: 2.04.07.0014 · Yangilangan: 2025-11-01

Grippga o‘xshash kasalliklar bilan kasallanish
Kesim 2012201320142015201620172018201920202021202220232024
O‘zbekiston Respublikasi 1279.0773.0658.0507.01044.02209.03527.04179.04359.02992.02976.05353.05025.0
Qoraqalpog‘iston Respublikasi 29.02.031.023.040.012.018.026.014.061.015.029.020.0
Andijon viloyati 63.031.035.024.057.042.03.043.017.051.016.024.04.0
Buxoro viloyati 138.078.048.06.09.02.029.023.037.065.035.070.031.0
Jizzax viloyati 30.010.012.022.010.08.09.010.09.05.04.018.013.0
Qashqadaryo viloyati 211.0125.098.06.00.00.00.010.025.00.0424.0231.0159.0
Navoiy viloyati 28.032.07.01.06.01.010.03.019.016.04.031.079.0
Namangan viloyati 1.00.00.00.056.0212.07.021.08.013.00.029.016.0
Samarqand viloyati 134.063.021.07.00.016.017.01.00.047.02.02.04.0
Surxondaryo viloyati 55.069.055.054.099.0255.0240.0226.0194.047.04.02.020.0
Sirdaryo viloyati 80.059.042.060.043.037.055.062.073.059.028.043.019.0
Toshkent viloyati 72.017.01.00.08.00.00.080.02261.01168.058.0200.0493.0
Farg‘ona viloyati 117.042.034.034.017.0226.0224.0725.0671.0165.0139.01200.01259.0
Xorazm viloyati 82.029.06.08.02.00.03.081.017.0272.0206.0141.060.0
Toshkent shahri 239.0216.0268.0262.0697.01398.02912.02868.01014.01023.02041.03333.02848.0

Yuklab olish

CSVJSONXMLXLSXPDF

Metaʼmaʼlumot

Ma'lumotlar to'plami nomi
Grippga o‘xshash kasalliklar bilan kasallanish
Davriyligi
yillik
O‘lchov birligi
birlik
Klassifikatorlar
O‘zbekiston Respublikasi Maʼmuriy-hududiy tuzilmalarni (obyektlarni) belgilash tizimi idoraviy statistik tasniflagichi (MHOBT)
Hisoblash metodikasi
https://lib.stat.uz/uz/features/turmush-darajasi-va-ijtimoiy-soha
Rasmiy statistika tayyorlovchi
O‘zbekiston Respublikasi Milliy statistika qo‘mitasi
Masʼul boshqarma nomi
Ijtimoiy soha va barqaror rivojlanish statistikasi boshqarmasi
Masʼul hodim FIO
Abduraxmanov Shayxali Sagdullayevich
Telefon raqami:
99 871 202 80 69
Elektron pochta
ijtimoiy_soha@stat.uz
Birlamchi ma'lumot manbasi
Statistika hisoboti
Hisoblash metodikasi (qisqacha)
Sogʻliqni saqlash vazirligi tomonidan bir yilda bir marotaba taqdim etiladi. Maʼmuriy maʼlumotlar asosida shakllantiriladi.