Yengil vaznli qiz bolalarning nisbati

Kod: 2.04.07.0063 · Yangilangan: 2025-11-01

Yengil vaznli qiz bolalarning nisbati
Kesim 201020112012201320142015201620172018201920202021202220232024
O‘zbekiston Respublikasi 2.22.01.81.31.21.11.11.11.11.21.00.90.90.86416424250.1
Qoraqalpog‘iston Respublikasi 1.31.21.31.11.11.01.21.61.61.51.01.00.90.85774771650.3
Andijon viloyati 1.41.91.51.21.30.90.91.11.01.10.90.91.00.99690580630.02
Buxoro viloyati 1.41.31.21.10.90.90.70.70.70.90.60.50.00.02280618920.004
Jizzax viloyati 0.40.50.60.20.40.40.40.30.40.50.40.30.40.35838207410.1
Qashqadaryo viloyati 3.84.03.51.91.61.41.51.51.51.31.31.21.21.18968807830.001
Navoiy viloyati 1.81.41.61.51.51.31.01.01.00.91.10.80.70.72624213980.3
Namangan viloyati 5.15.44.52.01.91.41.51.41.41.31.21.71.81.83577210710.1
Samarqand viloyati 2.40.61.40.80.90.70.80.80.80.70.80.80.80.84324577550.0001
Surxondaryo viloyati 0.91.21.01.51.31.31.71.61.60.52.30.60.80.82573470680.03
Sirdaryo viloyati 2.12.01.71.31.61.31.61.61.51.51.41.51.31.26970098690.2
Toshkent viloyati 2.01.71.61.61.51.41.51.71.61.50.90.70.70.70204620020.1
Farg‘ona viloyati 1.81.61.30.90.80.70.70.70.71.00.40.40.40.352733120.01
Xorazm viloyati 2.21.51.21.71.81.31.51.41.51.61.31.21.11.14547430230.01
Toshkent shahri 1.92.01.80.90.80.90.80.80.80.90.60.80.70.71844933450.01

Yuklab olish

CSVJSONXMLXLSXPDF

Metaʼmaʼlumot

Ma'lumotlar to'plami identifikatsiya raqami (kodi)
2.04.07.0063
Ma'lumotlar to'plami nomi
Yengil vaznli qiz bolalarning nisbati
Davriyligi
yillik
O‘lchov birligi
foiz
Klassifikatorlar
O‘zbekiston Respublikasi ma’muriy-hududiy tuzilmalarini (ob’ektlarini) belgilash tizimi idoraviy tasniflagichi (MHOBT)
Hisoblash metodikasi
https://lib.stat.uz/uz/features/turmush-darajasi-va-ijtimoiy-soha
Rasmiy statistika tayyorlovchi
O‘zbekiston Respublikasi Milliy statistika qo‘mitasi
Mas'ul boshqarma nomi
Ijtimoiy soha va barqaror rivojlanish statistikasi boshqarmasi
Mas'ul hodim FIO
Abduraxmanov Shayxali Sagdullayevich
Telefon raqami:
99 871 202 80 69
Elektron pochta
ijtimoiy_soha@stat.uz
Birlamchi ma'lumot manbasi
Statistika hisoboti
Hisoblash metodikasi (qisqacha)
Sogʻliqni saqlash vazirligi tomonidan bir yilda bir marotaba taqdim etiladi. Maʼmuriy maʼlumotlar asosida shakllantiriladi.